Dane kontaktowe
Godziny pracy 8:00 - 16:00
do kasy suma: 0,00 zł
Informacja o opiniach

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zobowiązanie do przekazania jasnych informacji co do sposobu tworzenia i weryfikacji opinii i ocen zamieszczanych na Stronie Internetowej www.gastropromocje.pl, uprzejmie informujemy:

 

  1. opinie o Naszej Spółce

Wyświetlane na Stronie Internetowej opinie tekstowe (dłuższe wypowiedzi) dotyczące Naszej Spółki oraz prowadzonego przez Nas sklepu internetowego stanowią opinie weryfikowane, co do których podjęliśmy daleko idące działania celem zapewnienia by pochodziły one od osób prawnych i fizycznych, które faktycznie skorzystały z Naszych usług i oferty.

Opinie te pozyskiwane są wedle następującej procedury:

  1. poszczególni klienci dokonują zakupu od Naszej Spółki;
  2. po pewnym czasie zwracamy się do tych konkretnych nabywców o wyrażenie opinii o Naszej Spółce oraz prowadzonym sklepie internetowym, równocześnie prosząc o wyrażenie zgody na opublikowanie opinii;
  3. zwrotnie nadesłane opinie są jeszcze raz weryfikowane dla upewnienia się, iż pochodzą od Naszych faktycznych klientów
  4. po zakończeniu procedury jw. opinia publikowana jest na Stronie Internetowej

 

      II. Podsumowanie

Publikowane na Stronie Internetowej opinie o Spółce i sklepie internetowym są opiniami zweryfikowanymi, co do których Spółka podjęła działania celem zapewnienia by pochodziły od osób które faktycznie nabyły od Nas towary lub urządzenia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl